Yasal ve telif hakkı bildirimi

Adres:
QUNDIS GmbH
Sonnentor 2, 99098 Erfurt
Almanya
Tel.: +49 361 26 280-0
Faks: +49 361 26 280-175
e-posta: info@qundis.com

Yetkili temsilciler: Dieter Berndt
Sicil: bölge mahkemesi, HR B 508042
KDV ID: DE285241540

Picture credit

Milano © frenk58 – Fotolia.com Çin © chungking – Fotolia.com Paris – Pantheon © Dünya güzeldir – Getty Images Günbatımında doğu Berlin ufkunun manzarası © spreephoto.de – Getty Images Günbatımında Prag şehir manzarası © Miroslav Petrasko – Getty Images Moskova gece şehir manzarası © Sergey Alimov – Getty Images Istanbul Günbatımı Panorama © SJ Travel Photo and Video – shutterstock.com Modern konutların şehir manzarası © Oleksiy Mark – shutterstock.com Kalite Yönetimi Slaytı © Andreas Friese

Genel kullanım şartları

İşbu web sitesinde QUNDIS GmbH erişim veya indirme amacıyla kimi zaman dokümantasyon dahil olmak üzere belirli bilgileri ve yazılımı saklar. QUNDIS GmbH işbu web sitesinin çalışmasını istediği zaman kısmen veya tamamen askıya alma hakkına sahiptir. İnternet ve bilgisayar sistemlerinin yapısı gereği, QUNDIS GmbH web sitesinin sürekli kullanımına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

Kullanıcının yükümlülükleri

Yalnızca tarafımızca belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanıma izin verilir. Web sitesini kullanırken, kullanıcılar:

  • özellikle belirli yaşın altındaki kişilerin gizliliğine zarar vermemeli veya ihlal etmemelidirler;
  • kullanımlarından ötürü ahlaki ihlalde bulunmamalıdırlar;
  • ticari koruma haklarını ve telif haklarını veya diğer mülkiyet haklarını ihlal etmemelidirler;
  • Trojan horse adı verilen virüsleri veya yazılıma zarar verebilecek diğer programları içeren içerikleri aktarmamalıdırlar;
  • özellikle gizlilik yükümlülüklerini ihlal etmeleri veya yasadışı olmaları halinde yetkileri bulunmadığı takdirde söz konusu köprüleri veya içerikleri girmemeli, kaydetmemeli veya iletmemelidirler; veya
  • reklam veya istenmeyen e-posta (“spam”) veya uygunsuz virüs uyarıları, arıza fonksiyonları vs. göndermemeli ya da yarışmalara, kartopu sistemlerine, zincirleme mektuplara, piramit oyunlarına ve benzer kampanyalara katılma talebinde bulunmamalıdırlar.

Fikri mülkiyet

Bu web sitesindeki bilgiler, marka adları ve diğer içerik Öncelikli yazılı izin olmadıkça değiştirilemez, kopyalanamaz, satılamaz, kiralanamaz, kullanılamaz, temin edilemez veya başka şekilde işleme tabi tutulamaz.Burada belirtilen kullanım hakları veya diğer haklardan ayrı olarak, kullanıcıya şirket adı ve patent, hizmet patentleri veya marka gibi ticari korumayla ilgili haklar başta olmak üzere başka hak tanınmaz, bu hakları verme zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

Bir başka yükümlülük; virüsler

QUNDIS’in materyal ve yasal hatalara ilişkin sorumluluğu yukarıda belirtilen kullanım koşullarına uygundur. Sorumluluğun zorunlu olmadığı hallerde QUNDIS GmbH ürün sorumluluğu kanunu, kasıt, ağır ihmal, ölüme sebebiyet veren yaralanma, maddi zarar veya sağlığın bozulması, mülk garantilerinin kabulü, suça yataklık etme veya temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlalinden kaynaklanan diğer sorumluluklardan muaf tutulur. Temel sözleşme yükümlülüklerinin ihlaline ilişkin tazminat talepleri ağır ihmal veya kasıt olmadıkça öngörülebilir hasar ile sınırlıdır. QUNDIS GmbH’nin web sitesini daima virüslerden uzak tutma çabalarına karşın, QUNDIS GmbH böyle bir durumun ortaya çıkmayacağına dair garantide bulunamaz. Kullanıcıya, söz konusu web sitesinden her türlü bilgi, yazılım ve dokümantasyonu indirmeden önce, kendi koruması için güvenlik düzenlemeleri yapması ve virüsleri önlemek üzere bir virüs tarayıcı kurması önerilir.

Hukuki kusur ve maddi kusura ilişkin sorumluluk

Bilgi, yazılım veya dokümantasyonun ücretsiz olarak sağlandığı durumlarda, bilgi, yazılım ve dokümantasyonla ilgili maddi ve hukuki kusur sorumluluğu kasıt veya dolandırıcılığı söz konusu olduğu haller dışında özellikle doğrulukları, kusur içermemesi, sınai mülkiyet hakkı ve üçüncü şahısların telif haklarından muafiyet, bütünlük ve/veya kullanılabilirlik açısından hariç tutulur.

İşbu web sitesindeki bilgiler özel durumlarda (örn, ürün değişikliklerinde) her zaman bulunmayan ürünlerin teknik özelliklerini veya teknik özelliklerinin genel tanımlarını içerebilir. Bu nedenle, ilgili ürünün performans özellikleri daima satın alma sırasında spesifik olarak kabul edilmelidir.