QUNDIS tanıtım

Şirketimiz hakkında

QUNDIS-Standort-Erfurt

Birlikte daha iyiye

QUNDIS 2009’da QVEDIS (önceden Siemens) ve KUNDO SystemTechnik’e ait köklü şirketler arasında yapılan bir şirket evliliğiyle kurulmuştur. Şirketimiz, QUNDIS’in teknolojik liderliğini sağlayan know-how ve yenilikçi becerilere katkıda bulunan yaklaşık 300 kalifiye uzman çalışmaktadır. 2014’de QUNDIS Almanya’nın Orta ölçekli Şirket Zirvesi’nde ‘En İyi Yenilikçi Firma’ ödülü almıştır. Almanya’nın İLK 100 firması arasında önde gelen üç firma arasında yer alması QUNDIS’in ülkenin en yenilikçi önderlerden biri olduğunu doğrulamaktadır.

Geleneğe dayalı inovasyon.

30 yılı aşkın süredir QUNDIS GmbH tüketim verilerinin kaydına yönelik sistemlerin geliştirilmesinde öncü rol oynamaktadır. Ürünlerimizde odak noktası müşterilerimizin ihtiyaçlarıdır. Sistem çözümleri ‘Made by QUNDIS’ enerji tüketimini ölçüp, analiz etmeye ve kıt kaynakların sorunlu kullanımını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Almanya ve Avrupa lideri

Almanya ve pek çok Avrupa ülkesinde QUNDIS Group, su ve ısınma maliyetlerinin tüketim bazlı faturalandırmasında ölçüm cihazlarının ve okuma sistemlerinin önde gelen tedarikçisi konumundadır. Cihazlarımız artık 30’u aşkın ülkede, kurulumları tamamlanan 6 milyonun üzerinde konutta kullanılmaktadır. Müşteri tabanımız servis şirketlerini ve konut sektörüne ait OEM ortaklarını kapsamaktadır.

Açık sistemler sizi özgürlüğe kavuşturur

Hassas veri kaydı ve güvenli veri iletimi çalışmalarımızın odağını oluşturmaktadır. Açık QUNDIS sistemi çeşitli üreticilere ait OMS standart cihazlarının entegrasyonuna olanak tanımaktadır. Bu durum müşterilerimize maksimum esneklik ve özgürlüğü sunmamızı sağlamaktadır. Gelecekte veriler QUNDIS akıllı sayaç okuma platformu (Q SMP) aracılığıyla da elde edilebilecektir. Bu yüksek performanslı hosting çözümü hizmet maliyet faturası, analiz ve izleme fonksiyonlarını sadeleştirmektedir.