QUNDIS yönetiminin sunumu.

QUNDIS-Geschäftsführer Dieter Berndt
Dieter Berndt
Genel Müdür – Başkan

QUNDIS Finans Kurulu Başkanı olan Dieter Berndt strateji, pazarlama, satış, ürün yönetimi ve İK. Yönetim uzmanı aralarında mekanik mühendisliği ve tüketici ürünlerinin de bulunduğu farklı sektörlerin önde gelen çeşitli firmalarındaki yönetici pozisyonlarında fazlasıyla deneyim kazanmıştır. Ocak 2013’ten bu yana QUNDIS GmbH’de çalışmaktadır.


QUNDIS-Geschäftsführer Thomas Röhrl
Thomas Röhrl
Genel Müdür

QUNDIS COO’su olan Thomas Röhrl ölçüm ve denetim teknolojisi, otomotiv sektörü ve elektrik ve otomasyon teknolojisindeki uluslararası şirketlerin yöneticilik pozisyonlarında 15 yılın üzerinde deneyime sahiptir.

QUNDIS’de Nisan 2013’den bu yana uluslararası iştirakçi WECONIS ile birlikte AR&GE, üretim ve kaliteden sorumludur. Ticaret avukatı, yönetim uzmanı ve elektrik teknisyeni Yalın Uzman ve Altı Sigma Kara Kuşak olarak onaylanmıştır. Thoms Röhrl ayrıca Alman Orta Ölçekli Şirketler Birliliği (Bundesverband mittelständische Wirtschaft, BVMW) içinde ekonomik ilişkiler yönünden fahri senatör unvanına sahiptir.


christian_kleinjung
Christian Kleinjung
Genel Müdür

Christian Kleinjung, QUNDIS Genel Müdürü olarak finanstan, kontrolden ve satın almadan sorumludur.

İşletmecilik mezunu idari uzman, kapsamlı ulusal ve uluslararası deneyime sahiptir. Christian Kleinjung, Almanya’da ve yurtdışında üst düzey yönetim rolleri üstlenmiştir. Son dört yılda Christian Kleinjung elektrik mühendisliği uzmanı Weidmüller, Orta Doğu bölgesi için ilk müdür ve daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi / CFO Asya (Asya Mali İşler Müdürü) olarak atandı. Christian Kleinjung daha önceden sağlık grubu Geberit’te üst düzey yönetici olarak ve muhasebe şirketi KPMG’de danışman ve denetçi olarak çalıştı.