QUNDIS yönetiminin sunumu.

Dieter Berndt
Genel Müdür (Başkan)

QUNDIS Genel Müdürü olan Dieter Berndt kurumsal strateji, pazarlama, satış, ürün yönetimi ve insan kaynaklarından sorumludur. Ocak 2013’ten bu yana QUNDIS’de çalışmaktadır.

Yönetim uzmanı, çeşitli endüstrilerdeki bir dizi önde gelen şirketlerle yönetici pozisyonlarında fazlasıyla deneyim kazanmıştır. Erfurt ölçüm cihazları üreticisine katılmadan önce uzun yıllar sanayi şirketleri ve tüketim malları endüstrisi için yönetici pozisyonlarında çalışmıştır. Sayın Berndt QUNDIS’deki sorumluluklarına ek olarak endüstri ağı ölçümleme MeasureNet e.V.’e dışarıdan danışman olarak da görev yapıyor.

Christian Kleinjung
Genel Müdür

Christian Kleinjung, Eylül 2016’dan bu yana QUNDIS Genel Müdürü olarak finanstan, kontrolden ve satın almadan sorumludur.

İşletmecilik mezunu idari uzman, Almanya’da ve yurtdışında üst düzey yönetim rolleri üstlenmiş, kapsamlı ulusal ve uluslararası deneyime sahiptir. QUNDIS’e katılmadan dört yıl önce Christian Kleinjung, dünyanın önde gelen elektrik mühendisliği şirketlerinden biri için önce Orta Doğu bölgesi müdürü ve daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi / CFO Asya Üyesi olarak çalıştı. Sayın Kleinjung daha önceden sağlık grubunda üst düzey yönetici olarak ve danışman ve denetçi olarak görev aldı.

Thomas Röhrl
Genel Müdür

Thomas Röhrl, QUNDIS’de Nisan 2013’den bu yana uluslararası iştirakçi WECONIS ile birlikte AR&GE, üretim ve kaliteden sorumludur.

Ticari avukat, yönetim uzmanı ve elektrik teknisyeni, ölçme ve kontrol teknolojisinde uluslararası şirketler, otomobil endüstrisi ve elektrik ve otomasyon teknolojisi ile öncü pozisyonlarda 15 yılı aşkın tecrübeye bakabilirler. Thomas Röhrl Yalın Üretim Uzmanı ve Altı Sigma Kara Kuşak sahibidir. Thoms Röhrl ayrıca Alman Orta Ölçekli Şirketler Birliliği (Bundesverband mittelständische Wirtschaft, BVMW) içinde Ekonomik İlişkiler yönünden onursal senatör unvanına sahiptir.